Vybrané reference

GATEMA

Se svými více než 150 zaměstnanci je významným hráčem na poli informačních a komunikačních technologií, výroby desek plošných spojů, projektového a ekonomického poradenství. Od roku 2014 navíc vyvíjí a výrábí audiovizuální systémy s využitím internetových technologií. Více na www.gatema.cz

Pro společnost Gatema zajišťujeme školení zaměstnanců nejen v oblasti BOZP a PO, ale i profesní (řidiči VZV, obsluha tlakových nádob, atp.). Dále pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích, revizi dokumentace, pomáháme s řešením pracovních úrazů i při kontrolách ze strany státního dozoru. Podíleli jsme se také při výstavbě nového sídla a výrobní hal v Boskovicích.


Řeznictví Vrbas

Jde o rodinnou firmu, která zpracovává hovězí a vepřové maso. Dále se zabývají výrobou uzenin a masných produktů. Další činností je maloobchodní prodej vlastních výrobků. Pro tuto společnost zajišťujeme komplet služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců, pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích, revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru.


Klempířství a pokrývačství František Žíla

Firma pana Františka Žíly se zabývá kompletní dodávkou střech. Od návrhu až po samotnou realizaci. Nejvíce se však vyžívají při klempířských pracích složitého charakteru a ve výškách jako například věže, kopule a věžičky sakrálních staveb, prvky historických budov.


AZ KLIMA

Společnost AZ KLIMA a. s. působí na celém území České republiky a Slovenské republiky. Navazuje na tradici firmy AZ KLIMA s. r. o., která byla založena v říjnu 1992, a v průběhu své dosavadní existence dosáhla počtu 250 zaměstnanců. Společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti technického zařízení budov (TZB) a provádí dodávku vzduchotechniky a chladicí techniky do staveb, které slouží administrativě, obchodu, výrobě, zdravotnictví, stravování, kultuře a sportu. Více na www.azklima.cz.

Pro AZ KLIMU zajišťujeme kompletní služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců (BOZP, PO, řidičů referentských vozidel, obsluhy tlakových nádob, řidičů VZV, jeřábníků a vazačů, atd.), pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích (administrativa, výrobní závod, montáže), revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru. Dále revize vyhrazených technických zařízení jako VZV, jeřáby, atd.


HalyComp

Společnost HalyComp se zabývá kompletní dodávkou hal všeho druhu. Od návrhu po samotnou výstavbu. Jde o výrobní, zemědělské, prodejní, sportovní, skladové haly, ale i administrativní budovy ocelové nebo betonové konstrukce. Více na www.halycomp.cz.

Pro společnost HalyComp zajištujeme kompletní služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců (BOZP, PO, řidičů referentských vozidel, obsluhy tlakových nádob, řidičů VZV, jeřábníků a vazačů, atd.), pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích (administrativa, výrobní závod, montáže), revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru.


JOK

Stavební společnost JOK a.s.se podílí na realizaci výstavby objektů občanské vybavenosti - bytové domy, obchodní domy, domy s pečovatelskou službou, domovy důchodců, atp. Provádí rekonstrukce panelových domů (fasády, střechy, okna, balkony, zateplení). Zakládají si na kvalitě prováděných činností. Více na www.jok.cz.

Jsme velmi potěšeni, když ředitel společnosti říká: "Pracujeme v duchu hesla, že na každou práci je třeba odborníků a proto si i my si necháváme poradit od profesionálů v oblasti BOZP a PO, kterými lidé ze společnosti PK METON s.r.o. rozhodně jsou".

Pro společnost JOK a.s. zajišťujeme kompletní služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců (BOZP, PO, řidičů referentských vozidel, obsluhy tlakových nádob, řidičů VZV, jeřábníků a vazačů, atd.), pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích (administrativa, výrobní závod, montáže), revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru. Dále revize vyhrazených technických zařízení jako VZV, hydraulické ruky, atd.


EPS Global

EPSGlobal je nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1999 a je přední soukromý distributor franšízy pro specializované výrobce komponentů a systémů, jejichž produkty se používají ve vysokorychlostních datových a ukládacích sítích pro urychlení, multiplexování, ukládání a manipulaci s obrovskými množstvími dat vytvořených online a telekomunikacemi aktivita.

Pro společnost EPSGlobal zajišťujeme komplet služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců (BOZP, PO, řidičů referentských vozidel, obsluhy tlakových nádob, atd.), pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích v ČR, revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru.


Eprin

Systémový integrátor, který patří mezi lídry v oblasti automatické identifikace v celé České republice s celosvětovou působností. Jako efektivní a chytrá firma s tradicí již více než 25 let se zaměřuje na komplexní vývoj a implementaci řešení pro automatickou identifikaci. Především se zabývá označováním produktů, aplikací etiket, systémy pro řízení skladů, robotizací, lokalizací, dodávkami tiskáren, terminálů, snímačů a dalším hardware pro zefektivnění procesů. Mezi služby patří vlastní vývoj software na míru zákazníkům, poradenství, konzultace a servis zařízení. Více na www.eprin.cz

Pros polečnost Eprin zajišťujeme služby v oblasti BOZP a PO. Konkrétně pak pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích v ČR, revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru.


Holandská čtvrť – Olomouc

Jde o rozsáhlý bytový komplex čítající 10 bytových domů, na kterém jsme se během výstavby podíleli v pozici odborně způsobilé osoby v prevenci rizik generálního dodavatele.


Holandská čtvrť – Olomouc Holandská čtvrť – Olomouc Holandská čtvrť – Olomouc

Rezidence Karla IV. v Rosicích u Brna

Jedná se o výstavbu dvou bytových domů v Rosicích u Brna, na které jsme se podíleli v pozici koordinátora BOZP na staveništi.


Rezidence Karla IV. v Rosicích u Brna Rezidence Karla IV. v Rosicích u Brna Rezidence Karla IV. v Rosicích u Brna

Rezidence 1351 v Pardubicích

Jedná se o bytový komplex složený z osmi a třináctipodlažní budovy, na jehož výstavbě jsme se podíleli v pozici odborně způsobilé osoby v prevenci rizik pro generálního dodavatele.

Rezidence 1351 v Pardubicích Rezidence 1351 v Pardubicích

Administrativní budova společnosti PLASMAMETAL, spol. s r.o. v Brně

Jedná se o dvoupodlažní administrativní budovu, na jejíž výstavbě jsme se podíleli v pozici koordinátora BOZP na staveništi.

Administrativní budova společnosti PLASMAMETAL, spol. s r.o. v Brně Administrativní budova společnosti PLASMAMETAL, spol. s r.o. v Brně