Vybrané reference

GATEMA

GATEMA

Se svými více než 150 zaměstnanci je významným hráčem na poli informačních a komunikačních technologií, výroby desek plošných spojů, projektového a ekonomického poradenství. Od roku 2014 navíc vyvíjí a výrábí audiovizuální systémy s využitím internetových technologií. Více na www.gatema.cz

Pro společnost Gatema zajišťujeme školení zaměstnanců nejen v oblasti BOZP a PO, ale i profesní (řidiči VZV, obsluha tlakových nádob, atp.). Dále pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích, revizi dokumentace, pomáháme s řešením pracovních úrazů i při kontrolách ze strany státního dozoru. Podíleli jsme se také při výstavbě nového sídla a výrobní hal v Boskovicích.


Řeznictví Vrbas

Řeznictví Vrbas

Jde o rodinnou firmu, která zpracovává hovězí a vepřové maso. Dále se zabývají výrobou uzenin a masných produktů. Další činností je maloobchodní prodej vlastních výrobků. Pro tuto společnost zajišťujeme komplet služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců, pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích, revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru.


Klempířství a pokrývačství František Žíla

Klempířství a pokrývačství František Žíla

Firma pana Františka Žíly se zabývá kompletní dodávkou střech. Od návrhu až po samotnou realizaci. Nejvíce se však vyžívají při klempířských pracích složitého charakteru a ve výškách jako například věže, kopule a věžičky sakrálních staveb, prvky historických budov.


AZ KLIMA

AZ KLIMA

Společnost AZ KLIMA a. s. působí na celém území České republiky a Slovenské republiky. Navazuje na tradici firmy AZ KLIMA s. r. o., která byla založena v říjnu 1992, a v průběhu své dosavadní existence dosáhla počtu 250 zaměstnanců. Společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti technického zařízení budov (TZB) a provádí dodávku vzduchotechniky a chladicí techniky do staveb, které slouží administrativě, obchodu, výrobě, zdravotnictví, stravování, kultuře a sportu. Více na www.azklima.cz.

Pro AZ KLIMU zajišťujeme kompletní služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců (BOZP, PO, řidičů referentských vozidel, obsluhy tlakových nádob, řidičů VZV, jeřábníků a vazačů, atd.), pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích (administrativa, výrobní závod, montáže), revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru. Dále revize vyhrazených technických zařízení jako VZV, jeřáby, atd.


HalyComp

HalyComp

Společnost HalyComp se zabývá kompletní dodávkou hal všeho druhu. Od návrhu po samotnou výstavbu. Jde o výrobní, zemědělské, prodejní, sportovní, skladové haly, ale i administrativní budovy ocelové nebo betonové konstrukce. Více na www.halycomp.cz.

Pro společnost HalyComp zajištujeme kompletní služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců (BOZP, PO, řidičů referentských vozidel, obsluhy tlakových nádob, řidičů VZV, jeřábníků a vazačů, atd.), pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích (administrativa, výrobní závod, montáže), revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru.


JOK

JOK

Stavební společnost JOK a.s.se podílí na realizaci výstavby objektů občanské vybavenosti - bytové domy, obchodní domy, domy s pečovatelskou službou, domovy důchodců, atp. Provádí rekonstrukce panelových domů (fasády, střechy, okna, balkony, zateplení). Zakládají si na kvalitě prováděných činností. Více na www.jok.cz.

Jsme velmi potěšeni, když ředitel společnosti říká: "Pracujeme v duchu hesla, že na každou práci je třeba odborníků a proto si i my si necháváme poradit od profesionálů v oblasti BOZP a PO, kterými lidé ze společnosti PK METON s.r.o. rozhodně jsou".

Pro společnost JOK a.s. zajišťujeme kompletní služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců (BOZP, PO, řidičů referentských vozidel, obsluhy tlakových nádob, řidičů VZV, jeřábníků a vazačů, atd.), pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích (administrativa, výrobní závod, montáže), revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru. Dále revize vyhrazených technických zařízení jako VZV, hydraulické ruky, atd.


EPS Global

EPS Global

EPSGlobal je nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1999 a je přední soukromý distributor franšízy pro specializované výrobce komponentů a systémů, jejichž produkty se používají ve vysokorychlostních datových a ukládacích sítích pro urychlení, multiplexování, ukládání a manipulaci s obrovskými množstvími dat vytvořených online a telekomunikacemi aktivita.

Pro společnost EPSGlobal zajišťujeme komplet služby v oblasti BOZP a PO. Tedy školení zaměstnanců (BOZP, PO, řidičů referentských vozidel, obsluhy tlakových nádob, atd.), pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích v ČR, revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru.


Eprin

Eprin

Je společnost zabývající se automatickou identifikací, obaly a způsobem označování zboží. Patří mezi přední dodavatele terminálů, aplikátorů, kamerových systémů, systémů pro efektivní řízení skladů a to pro malé i velké výrobní podniky, ale také pro logistická centra. Samozřejmostí je i servis dodaných zařízení a dodávka spotřebního materiálu, jako např. etikety, karbonové pásky nebo termorazicí folie. Společnost Eprin spol s r.o. si velmi zakládá na kvalitě svých výrobků a služeb. Více na www.eprin.cz

Pros polečnost Eprin zajišťujeme služby v oblasti BOZP a PO. Konkrétně pak pravidelný dohled nad bezpečností práce a požární ochranou na všech pracovištích v ČR, revizi/tvorbu dokumentace, řešení pracovních úrazů, zastupování při kontrolách státního dozoru.